Leden 2012

I love Twilight!!! č.1- Grafika

26. ledna 2012 v 14:26
Ahoj, dneska nás čeká Grafika s Twillight. Ořez mi zabral spoustu práce, ikdyž to moc nejde vidět. Mám jen jednu, protože na další nebyl čas. Mám jí s dvoma copyrightama, a to kvůli howrse. Neptejte se proč zrovna howrse :D. NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ, KDYBYSTE CHTĚLI POUŽÍT. Mám i tuhle grafiku bez podpisu, ale tu sem nedám, kvůli porušování autorských práv!. Obrázek je z durhého dílu Twliight a to New Moon neboli nový měsíc.
Vizitku můžete použít, ale napište do komentářů, jinak nemáte povolení!.

Grafika do Mezinárodního Howrse + 2 kresby v Gimpu

21. ledna 2012 v 12:48 | zazvorkovajana1999 (Cegra) |  Grafika

Ahoj, vítej u dalšího článku.

Dneska tu mám něco jako vizitku I Love Mustangs. Je to do mezinárodního Howrse, nebo kam budete chtít :) . Když použijete, napiště KOMENTÁŘ! :). Na požádání jich vyrobím víc. Omlouvám se za ořezy, ale lepší na Googlu nebyly, a kdybych to ořezávala já, tak to by dopadlo :D.

Tak tady je:
Tady mám kresby co jsem dělala v GIMPu. S kresbama teprve začínám takže nečekejte nic extra.

Na kresby se stahuje autorské právo!!! Takže nekopírovat !!! (Neplatí na vizitku, jen na kresby) upravování, či vydávání za své je trestný čin ;).


Nadpisky s roztomilými brushy

16. ledna 2012 v 14:57 | zazvorkovajana1999 |  Grafika

Ahoj , ještě před nadpiskama bych vám chtěla něco říct...

Screenshoty a printy z The Sims 3 teď nebudu moct dávat, protože se mi rozbil notebook a na počítači The Sims 3 nemám. Jestli se zachrání, screenshoty přidám (pozn.autorky: printy a screenshoty jsou rozlišné věci :) jen pro ty co neví) . Mám jich tam něco přes 300, ale vyberu jen ty NEJ :).

Tak a teď už k nadpiskům. Trvali mi cca. 60 minut, jsou volně k použití ale JESTLI NENAPÍŠETE KOMENT, NEMÁTE POVOLENÍ!!!. Jsou s brusheme ve tvaru poníků. Připomínaj My little pony.
Jsou do howrse i do ufa, proto jsou nakombinovaný, jestli chcete tak si vyberte.

Printy z The Sims 3

7. ledna 2012 v 21:34 | J@n@

Ahoj, dneska tu mám novinku. Printy z The Sims 3. Jsou to prostě obrázky ze hry, příště jich snad bude víc. Dneska jsou jenom 2


A druhý: Ano, je to její táta :D


PF 2012 + Profilovky do Howrse

1. ledna 2012 v 17:01 | zazvorkovajana1999 |  Grafika

Ahoj, dnes jsem tu zpátky s mím prvním článkem v roce 2012. Na PF je už asi trochu pozdě, ale aspoň pozdě než nikdy ne? :)

Tak tady slibované PF:

Jako druhá část článku jsou jednoduché profilovky do Howrse. Jsou na zakázku ( Don't Copy! / NEKOPÍROVAT). Jestli chcete taky vyrobit -> Pište do KOMENTÁŘŮ


Tady jsou: