Knižní přírůstky #1

6. dubna 2015 v 10:00 |  Knihy a vše kolem nich
Vítám tě u nového článku!

Dnešní článek je o knihách, které přibyly v mé knihovně cca od poloviny března do teď.
Knihy jsem si pořídila čtyři - pro někoho málo, ale pro mě (a hlavně pro mojí peněženku) to nebylo tak malé množství, ale co už, do knih je třeba investovat Nevinný.

Předem se omlouvám za kvalitu fotografií, jsou pořízený mým velice ušlechtilým telefonem Lenovo, který má velice výkonný fotoaparát. (Ach, ta ironie)


V březnu (myslím, že dvanáctého) jsem si pořídila knihu Dech. Koupila jsem jí u Dobrovského za krásných 59 Kč. Koupila jsem si jí na doporučení super booktuberky Rodaw z Knihánkova. Knihu jsem ještě nečetla, ale námět je super. Je od nakladatelství Baronet a vyšla v dubnu 2013. Neobvyklé u této knihy je to, že série Dech je pouze Diologie - druhý díl se jmenuje Vzdor a vyšel v listopadu 2014.

Trailer ke knize:

Na Apríla jsme byli s mamkou a tetou v Olympii, tak jsem si zašla do Kanzelsbergeru, kde jsem opět nevyšla s prázdnou. Pořídila jsem si knihu Nebe je všude, o které jsem se dozvěděla den předtím na facebooku. Uchvátila mě hlavně svou obálkou.

Trailer ke knize:V pátek mi (konečně) dorazil balík z e-shopu Dobre-knihy. Došel asi po třech týdnech, a to hlavně kvůli předobjednávce nové knihy od Johna Greena - Příliš mnoho Kateřin. Společně s ní přišla i kniha Život jedna báseň, na kterou se těším i netěším, protože vím, že budu brečet. U knihy Příliš mnoho Kateřin jsem očekávala popravdě trochu něco jiného, ale to si nechám do recenze. Musím říci, že obálka u Příliš mnoho Kateřin mě příjemně překvapila a strašně se mi líbí (i když bytostně nesnáším červenou).Taky tak milujete bublinkové folie? Smějící se

A tady jsou v célé své kráse.Trailer ke knize Příliš mnoho Kateřin

Ke knize Život jedna báseň jsem nenašla žádný trailer, tak sem aspoň dám anotaci :).

Osmnáctileté Layken zvané Lake nečekaně umírá otec, a přestože jeho ztrátu bolestně prožívá, stává se oporou matce i malému bratrovi. Zvlášť když se rodina musí stěhovat přes celou zemi. A na novém místě, kde Lake neočekává vůbec nic dobrého, poznává Willa, kluka ze sousedství s jedinečným smyslem pro humor a vášní pro poezii. Začínající vztah však ukončí šokující odhalení…

A na závěr všechny knihy pospolu :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama