Recenze - Hvězdy nám nepřály

7. dubna 2015 v 10:00 |  Knihy a vše kolem nich
Ahoj, vítám tě u nového článku.
Dnes tu mám pro vás recenzi na knihu/film Hvězdy nám nepřály!

Jak všichni víte, knihu napsal John Green - oblíbený spisovatel, ale, co možná valná většina z vás neví, i americkým YouTuberem, patřící do dua Vlogbrothers.Jak jsem se ke knize vlastně dostala?

Jednoho dne na YouTube mi vyskočila reklama na nějaký film.
Říkala jsem si "To vypadá docela zajímavě.", a tak ihned po skončení reklamy jsem si vygooglovala místní kino, napsala jsem kamarádce a už jsme byli dohodnuté. (Říkám si, že něky ty reklamy na YouTube nejsou tak k zahození)
Musím podotknout, že v kině jsme byli jen 4 - ano, naše město je opravdu zapadákov.


Mé pocity po zhlédnutí filmy/přečtení knihy?

Nadchlo mě to. Nečekala jsem, že mě film dokáže za hodinu a půl 3x rozbrečet a mnohokrát rozesmát.
Po přečtění knihy byly emoce hodně podobné. Říkejte si, kdo chcete, co chcete, ale u mě je John Green geniální člověk a spisovatel.


A teď už k knize...

Příběh mě neuvěřitelně nadchl, překvapil a po skončení knihy jsem byla ještě pár dní pořádně rozhozená. Hazel i Guse jsem si strašně zamilovala a strašně mě pobavila kombinace Guse a Isaaca.
Co mě na téhle knize zaujalo je to, že je nepředvídatelná a máte chuť se začíst a už nepřestat. Nestává se mi často, že by mě kniha rozbrečela, ale Hvězdám se to podařilo mnohokrát. Je tam plno krásných, ale i smutných momentů a to dělá tuto knihu vyjímečnou.

Takže pro vás, kteří váháte, jestli si knihu pořídit, či nepořídit, ihned si skočte do nejbližšího knihkupectví/knihovny a přečtěte si tuto neuvěřitelně krásnou knihu.


Přikládám obrázek mé nejoblíbenější scény:


A co vy? Četli jste tutu knihu? Jak se vám zalíbila? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama